WSZYSTKIE PRODUKTY I OPAKOWANIA MAJĄ SILNY WPŁYW SKANDYNAWSKIEGO WZORNICTWA I FUNKCJONALNOŚCI


HH Simonsen zrewolucjonizował rynek fryzjerski w Danii. Obecnie każdy salon fryzjerski sprzedaje swoim klientom najwyższej jakości sprzęt, przez co wspiera i propaguje użyteczność produktów najwyższej jakości. Motorem HH Simonsen® jest szeroko pojęta edukacja. Koncepcja edukacji wspiera fryzjerów, pozwala im działać bardziej profesjonalnie i przekształcić swój salon w dochodowy biznes. W ofercie firmy znajdują się różnego rodzaju sprzęty fryzjerskie: prostownice, suszarki, falownice, lokówki i sprzęt typu mini, a także akcesoria (szczotki, gumki) oraz kosmetyki przeznaczone do stylizacji.


OCHRONA ŚRODOWISKA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA


Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna są dla HH Simonsen® naturalną częścią biznesu.

Oznacza to, że firma myśli i działa na rzecz ochrony środowiska, zarówno w lokalnej jak i globalnej perspektywie. HH Simonsen współpracuje z firmami, które doskonalą swoje metody produkcji tak, aby wyrządzać środowisku jak najmniejsze szkody. Nasi partnerzy powinni wywiązać się z obowiązku poszanowania praw człowieka oraz zapewnić odpowiednie warunki pracy swoim pracownikom.

Ekologiczne myślenie

HH Simonsen® stara się myśleć „zielonymi” kategoriami w każdym aspekcie swojej działalności. Firma dąży do zmniejszenia zużycia materiałów szkodliwych dla środowiska. Korzystamy tylko z toreb wielokrotnego użytku, nietoksycznych i biodegradowalnych.

HH Simonsen jest członkiem stowarzyszenia Elretur, które działa w zakresie zbierania, odzysku oraz przyjaznego dla środowiska przetwarzania złomowanych urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Wsparcie dla rodzin z dziećmi z chorobą nowotworową

HH Simonsen® w Danii wspiera organizację Familier med kræftramte. Działania te mają na celu wsparcie rodzin duńskich dzieci ze zdiagnozowanym rakiem i pomoc im w trudnych chwilach.

Nasze social media